Kariéra v Elsodental

Hledáme posily na Pracovní pozici

Stále inovujeme a rosteme, proto mezi nás přivítáme nové kolegy a kolegyně na různé pracovní pozice.

let
Zkušeností
Oddělení
+
Lékařů
+
Spokojených pacientů

Stomatologická klinika Elsodental

Klinika Elsodental byla založena před 25 lety. Chtěli jsme vytvořit místo, kde budeme schopni nabízet pacientům široké spektrum služeb, ne však na úkor kvality. Postupně začalo využívat naše služby více a více pacientů, náš tým se tak začal přirozeně rozrůstat. V současné chvíli máme tým čítající přes 60 profesionálů s různými zaměřeními a specializacemi.

V Elsodental najdete několik specializovaných oddělení, prostornou čekárnu s pracovnou, společenskou místností i dětským koutkem. Na recepci je vám náš personál kdykoliv k dispozici, zároveň si můžete zakoupit občerstvení a zubní pomůcky. Kvalitní Wi-Fi připojení a dostatečné množství zásuvek je samozřejmostí. Součástí kliniky je také terasa, v letních měsících tak můžete čas trávit i zde. Elsodental je komplexním střediskem, kde se poskytujeme různorodou péči pacientům všech věkových kategorií.

Možná hledáme právě Vás

Náš tým se skládá převážně z velmi zkušených zdravotníků, nicméně rádi mezi sebe přijmeme i méně zkušené kolegy. Pokud máte chuť se zlepšovat, být součástí fungujícího týmu, mít neustálý přísun pacientů a řešit i komplikované stomatologické zákroky, neváhejte se podívat na volná pracovní místa. Třeba Vás některé z nich zaujme a pokud splníte určitá kritéria, rádi Vás přivítáme mezi nás.

Pracujte po boku Zkušených lékařů

Petr Novotný - Elsodental

MDDr. Teodor Novotný

Vedoucí lékař

Každý pacient je svým způsobem jedinečný a proto dbám na specifický přístup u každého z nich.

Alena Stejskalová - Elsodental

MUDr. Alena Stejskalová

Stomatolog

Za dlouhé roky praxe jsem získala dostatek zkušeností a věřím, že dokáži pomoci i Vám.

Alexandr Malý - Elsodental

MDDr. Alexandr Malý

Stomatolog

Dbám na pohodlí pacientů a na kvalitní péči, kterou jim já a moji zkušení kolegové poskytneme.

Elsodental

Interaktivní ukázkový web

Informace na tomto webu jsou vymyšlené a slouží pro účely ukázky možností webu. Funkce na této stránce můžete libovolně vyzkoušet.

Digitaldent

Další ukázkové weby

Abyste měli představu o tom, jak může takový web vypadat, připravili jsme pro vás několik interaktivních webů, kde si můžete vše proklikat a vyzkoušet různé funkce, které může mít i váš web.

Digitaldent