Klinika

Stomatologická klinika Elsodental

Klinika Elsodental byla založena před 25 lety. Chtěli jsme vytvořit místo, kde budeme schopni nabízet pacientům široké spektrum služeb, ne však na úkor kvality. Postupně začalo využívat naše služby více a více pacientů, náš tým se tak začal přirozeně rozrůstat. V současné chvíli máme tým čítající přes 60 profesionálů s různými zaměřeními a specializacemi.

V Elsodental najdete několik specializovaných oddělení, prostornou čekárnu s pracovnou, společenskou místností i dětským koutkem. Na recepci je vám náš personál kdykoliv k dispozici, zároveň si můžete zakoupit občerstvení a zubní pomůcky. Kvalitní Wi-Fi připojení a dostatečné množství zásuvek je samozřejmostí. Součástí kliniky je také terasa, v letních měsících tak můžete čas trávit i zde. Elsodental je komplexním střediskem, kde se poskytujeme různorodou péči pacientům všech věkových kategorií.

Moderní technologie & Postupy

Záleží nám na tom, aby bylo vyšetření na co nejvyšší možné úrovni a proto používáme moderní technologie a postupy, ověřené praxí. K dispozici máme profesionální, certifikované, plně vybavené stomatologické soupravy značky ARITOL, která je dlouholetým lídrem ve svém oboru. Disponujeme také různými mikroskopy či rentgeny. Díky vybavení jsme schopni udržet vysoký komfort pacientům a zároveň máme k dispozici nejnovější přístroje, které nám pomohou s kvalitou a přesností vyšetření.

Přístroje splňují všechny požadavky profesionální stomatologické kliniky. Používáme pouze certifikované zubní soupravy a nástroje. Budeme rádi, pokud se přijdete třeba pouze podívat a přesvědčíte se o našich kvalitách.

Tým zkušených Lékařů

Petr Novotný - Elsodental

MDDr. Petr Novotný

Vedoucí lékař

Každý pacient je svým způsobem jedinečný a proto dbám na specifický přístup u každého z nich.

Alena Stejskalová - Elsodental

MUDr. Alena Stejskalová

Stomatolog

Za dlouhé roky praxe jsem získala dostatek zkušeností a věřím, že dokáži pomoci i Vám.

Alexandr Malý - Elsodental

MDDr. Alexandr Malý

Stomatolog

Obavy ze zubaře jsou zbytečné, moderní postupy nám umožňují  maximalizovat pohodlí pacienta.

Potřebujete-li urgentně pomoci, neváhejte nás kontaktovat na 24/7 nouzové lince.

Zkušený personál se vždy postará o to, abyste dostali tu nejlepší možnou péči.

Nouzová linka zdarma

+420 608 385 447

Elsodental

Interaktivní ukázkový web

Informace na tomto webu jsou vymyšlené a slouží pro účely ukázky možností webu. Funkce na této stránce můžete libovolně vyzkoušet.

Digitaldent

Další ukázkové weby

Abyste měli představu o tom, jak může takový web vypadat, připravili jsme pro vás několik interaktivních webů, kde si můžete vše proklikat a vyzkoušet různé funkce, které může mít i váš web.

Digitaldent