Kontakty

Adresa

Dvořákova 350
110 00 Praha 4
Česká Republika

Telefonní číslo

Objednání: +420 608 385 446
Pohotovost: +420 608 385 447

Ordinační hodiny
Pondělí - Pátek
08.00 - 18.00
Sobota - Neděle
09.00 - 14.00
Pohotovost
24 hodin denně
Automobilová doprava

Při dopravě osobním vozidlem sjeďte z Jižní spojky směrem na Kačerov a na prvním kruhovém objezdu vyjeďte druhou odbočkou, hned poté uvidíte po levici naší kliniku.

Doprava MHD

Při přepravě metrem vystupte na zastávce Pankrác, ze které se k nám dostanete během pěti minut chůze, lze také využít tramvaj č. 158 a 211.

Parkování

Klinika disponuje podzemními garážemi pro naše pacienty, na recepci následně obdržíte ticket, který využijete při odjezdu.

Potřebujete-li urgentně pomoci, neváhejte nás kontaktovat na 24/7 nouzové lince.

Zkušený personál se vždy postará o to, abyste dostali tu nejlepší možnou péči.

Nouzová linka zdarma

+420 608 385 447

"Při první návštěvě jsem byla až překvapena rychlostí objednání, u ostatních zubařů jsme se s tím ještě nesetkala. Vše se vždy rychle domluví a provede jak bylo domluveno, velmi si toho vzhledem k volnému času, kterého moc nemám, cením."
Agáta Skálová
Učitelka angličtiny
"Po mnoha letech jsem se rozhodl opustit mého bývalého zubaře a rozhodl se vyzkoušet služeb kliniky Elsodental. Jsem moc rád za toto rozhodnutí, vždy jsem byl kvalitně ošetřen a nikdy jsem nemusel čekat na vyšetření."
Petr Svoboda
Profesionální řidič

Na zdraví vašich zubů nám záleží a uděláme pro ně maximum

Objednejte se ještě dnes na některé z vyšetření, stačí vyplnit krátký formulář.

Elsodental

Interaktivní ukázkový web

Informace na tomto webu jsou vymyšlené a slouží pro účely ukázky možností webu. Funkce na této stránce můžete libovolně vyzkoušet.

Digitaldent

Další ukázkové weby

Abyste měli představu o tom, jak může takový web vypadat, připravili jsme pro vás několik interaktivních webů, kde si můžete vše proklikat a vyzkoušet různé funkce, které může mít i váš web.

Digitaldent