O Nás

Vítejte v Elsodental

Dovolte nám se představit, jsme stomatologická klinika v Praze a už přes 25 let poskytujeme všem našim pacientů ty nejkvalitnější služby. 

V Elsodental najdete několik specializovaných oddělení zaměřených na různé druhy stomatologie. Náš tým opravdových profesionálů vyléčí i ty největší problémy se zuby. Používáme nejmodernější postupy a technologie tak, abychom byli schopni zajistit pacientům maximální pohodlí a kvalitu služeb.

Proč si zvolit právě nás?

Zakládáme si na kvalitě a na pečlivosti, chceme však také usnadnit komunikaci s námi. Proto je možné se k nám kdykoliv objednat online, konzultace provádíme i online a všechny důležité informace o vyšetření i naší klinice komunikujeme s pacienty také emailem.

Zkrátka a dobře najdeme vždy cestu tak, aby pro vás byla komunikace co nejjednodušší. Mimochodem, naše klinika disponuje vedle kvalitních ordinací také společenskou místností, pracovnou a terasou. A děti se určitě vyřádí v dětském koutku.

Náš cíl

Chceme vám pomoci na cestě k zářivému úsměvu. Vrátíme vašim zubům zdravý a přirozený vzhled. Dělá nám radost vidět spokojené pacienty, na tom nám opravdu záleží. I když jsou někdy vyšetření komplikovaná, chceme pro vás hledat a zrealizovat to nejlepší.

Možná máte ze zubaře určitý respekt či dokonce strach, věřte však, že i stomatologie se posouvá mílovými kroky a co bylo dříve standardem už dnes neplatí. Zkuste nás navštívit a věřte, budete mile překvapeni.

let
Zkušeností
Oddělení
+
Lékařů
+
Spokojených pacientů

Naše Specializace

Záleží nám na kvalitě poskytovaných služeb a proto provádíme každý zákrok s maximálním nasazením.

Postaráme se o vaše nemocné zuby a za použití moderních technologií jim vrátíme původní stav.

Díky speciálním ordinacím a lékařům jsme schopni se velice kvalitně postarat i o nejmladší pacienty.

Dosáhněte dokonalého a přirozeného vzhledu zubů, jsme schopni napravit jakékoliv nedostatky.

Zkušení paradontologové se postarají o vaše problémy s dásněmi, které jsou časté u mnoha lidí.

Díky kvalitnímu vybavení a personálu jsme schopni provádět i komplikované chirurgické zákroky.

Existuje mnoho způsobů jak poškozené zuby nahradit, každé řešení vybíráme individuálně. 

Náš tým Profesionálů

Pacientům poskytujeme profesionální péči a proto najdete v našem týmu opravdové profesionály a specialisty na jednotlivá odvětví stomatologie.

V závislosti na typu vyšetření a na potřebách pacienta je zvolen specifický lékař s určitým zaměřením. Máme v týmu i anesteziologa pro případy náročnějších zákroků. 

Na zdraví vašich zubů nám záleží a uděláme pro ně maximum

Objednejte se ještě dnes na některé z vyšetření, stačí vyplnit krátký formulář.

Elsodental

Interaktivní ukázkový web

Informace na tomto webu jsou vymyšlené a slouží pro účely ukázky možností webu. Funkce na této stránce můžete libovolně vyzkoušet.

Digitaldent

Další ukázkové weby

Abyste měli představu o tom, jak může takový web vypadat, připravili jsme pro vás několik interaktivních webů, kde si můžete vše proklikat a vyzkoušet různé funkce, které může mít i váš web.

Digitaldent