Záchovná stomatologie

Záchovná stomatologie

Udržujte své zuby v Pořádku

Záchovná stomatologie je velmi důležitým odvětvím stomatologie, pod které spadá mnoho úkonů. Jak už název napovídá, záchovná stomatologie se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou různých potíží tak, aby byli zuby v dokonalé kondici.  

Mezi časté problémy patří léčba zubního kazu, ten ohrožuje zdraví i vzhled zubu a je tak nutné jej co nejdříve eliminovat. Díky moderním technologiím jsme schopni zubní kaz rozeznat už v rané fázi, je však nutní chodit na pravidelné preventivní prohlídky. Kaz následně vyplníme speciálními materiály tak, aby dostal zub opět svou normální a estetickou podobu.

Léčíme také všechny druhy úrazů a zranění, ať už z jakékoliv příčiny. Tak či tak, je vždy nutné vyhledat zubního lékaře co nejdříve, aby bylo možné situaci vyřešit a zabránit dalším nepříjemným komplikacím. Postupy léčby jsou vždy v závislosti na stav pacienta velmi individuální, postupujeme však vždy tak, abychom chrup vyšetřili, zároveň však neomezili pohodlí pacienta. I proto máme v týmu specializovaného anesteziologa, který utlumí bolest, nemusíte se tak ošetření bát.

Ať už k nám přijdete s jakýmkoliv problémem, postaráme se o jeho nápravu tak, abychom vrátili zubům přirozený vzhled a funkčnost. Díky zkušenostem a technologiím jsme schopni řešit i komplikované problémy, které by dříve šli řešit jen stěží. Vždy je však nutné vyhledat pomoc co nejdříve, proto neváhejte a v případě potřeby nás kontaktujte na nouzové lince, která je k dispozici 24/7.

Moderní technologie & Postupy

Záleží nám na tom, aby bylo vyšetření na co nejvyšší možné úrovni a proto používáme moderní technologie a postupy. Mezi hlavní pomůcky záchovné stomatologie u nás na klinice patří specializované zubní mikroskopy, díky kterým jsme schopni odhalit i ty nejmenší zubní kazy a mikrotrhliny. Používáme však také rentgeny, vždy podle potřeby.

Přístroje splňují všechny požadavky profesionální stomatologické kliniky. Používáme pouze certifikované zubní soupravy a nástroje.

Tým zkušených Lékařů

Petr Novotný - Elsodental

MDDr. Petr Novotný

Vedoucí lékař

Každý pacient je svým způsobem jedinečný a proto dbám na specifický přístup u každého z nich.

Alena Stejskalová - Elsodental

MUDr. Alena Stejskalová

Stomatolog

Za dlouhé roky praxe jsem získala dostatek zkušeností a věřím, že dokáži pomoci i Vám.

Alexandr Malý - Elsodental

MDDr. Alexandr Malý

Stomatolog

Obavy ze zubaře jsou zbytečné, moderní postupy nám umožňují  maximalizovat pohodlí pacienta.

Potřebujete-li urgentně pomoci, neváhejte nás kontaktovat na 24/7 nouzové lince.

Zkušený personál se vždy postará o to, abyste dostali tu nejlepší možnou péči.

Nouzová linka zdarma

+420 608 385 447

Elsodental

Interaktivní ukázkový web

Informace na tomto webu jsou vymyšlené a slouží pro účely ukázky možností webu. Funkce na této stránce můžete libovolně vyzkoušet.

Digitaldent

Další ukázkové weby

Abyste měli představu o tom, jak může takový web vypadat, připravili jsme pro vás několik interaktivních webů, kde si můžete vše proklikat a vyzkoušet různé funkce, které může mít i váš web.

Digitaldent